Soffgrupp, 3 del, Carl Malmsten, Samsas, Soffa + 2 st fåtöljer. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 4240
Fåtölj, "Samsas", Carl Malmsten | Auktion dalarnasauktionsbyra.se
Soffa Samsas. L 181 cm och fåtölj. Etikettmärkt Möbelkomponerad av Carl Malmsten. AB O.H.Sjögren Stoppmöbler Tranås – Sweden. Bruksslitage – Auktionshuset i Örebro AB
Malmsten, Carl för OH Sjögren, | Auktion hallandsauktionsverk.se
Kanonauktioner - CARL MALMSTEN "SAMSAS", FÅTÖLJ. Auktion... | Facebook
Carl Malmsten Fåtölj Samsas
Fåtölj Samsas Carl Malmsten - Stockholms Auktionsverk
Carl Malmsten, fåtölj, "Samsas", 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Fåtöljer, 1 par Carl Malmsten "Samsas". Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8537
Carl malmsten fåtölj samsas - gasyawl.go-school.edu.pl
Fåtölj, Carl Malmsten, 'Samsas'. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 6703
Carl Malmsten fåtölj Samsas - Stockholms Auktionsverk
CARL MALMSTEN, fåtölj, "Samsas". - Bukowskis
CARL MALMSTEN, fåtölj "Samsas", AB O.H. Sjögren, Tranås. - Bukowskis
CARL MALMSTEN, fåtölj, "Samsas", 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
CARL MALMSTEN. Fåtölj modell Samsas. Sitthöjd ca 38 cm. – Auktionshuset i Örebro AB
CARL MALMSTEN, "Samsas", fåtölj, 1900-talets andra hälft
Carl Malmsten samsas fåtölj - Stockholms Auktionsverk
CARL MALMSTEN. Fåtölj ”Samsas”. Brännmärkt: C.M. Sitthöjd: 40 cm – Auktionshuset i Örebro AB
CARL MALMSTEN, fåtölj, "Samsas", OH | Auction olsensauktioner.se
Carl Malmsten, fåtölj, "Samsas", OH Sjögren, 1900-talets slut. - Bukowskis