JOHN JON-AND, Porträtt av Vilhelm Moberg, oljepastell på papper. Signerad jon-and och daterad 37. - Bukowskis
VILHELM MOBERGS KLASSIKER I FOLKUTGÅVA - SAMTLIGA SIGNERADE AV FÖRFATTAREN. Böcker, Kartor & Handskrifter - Auctionet
VILHELM MOBERG, Rid i natt, numrerad bibliofilupplaga 1942. Signerad av författaren samt illustratören Harald Sallberg. - Bukowskis
John Jon-And, Porträtt av Vilhelm Moberg, oljepastell på papper. Signerad jon-and och daterad 37. - Bukowskis